IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9422S1 (D/FZ/PE/IR2) f=2.8-12mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 ° C ~ 55 ° C |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Розміри | Ø 87 / 219 мм |
| Вага | 0.58 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9422S1 (D/FZ/PE/IR2) f=2.8-12mm
IP-відеокамера TVT TD-9422S1H (D/FZ/PE/IR2), роздільна здатність 2 МП, варіофокальна, призначена для вуличного встановлення в системах відеонагляду. Підтримує передачу живлення за технологією PoE, що дозволяє використовувати її в місцях, де немає доступу до електромережі. Корпус камери з металу, клас захисту IP66 забезпечують стійкість до будь-яких погодних умов.
Ключові особливості
* У цій відеокамері використовується сучасна світлочутлива матриця 1/2.8" CMOS Sony IMX291 StarLight та варіофокальний об'єктив з фокусною відстанню 2.8-12 мм. Максимальна роздільна здатність запису 2 Мп (1920x1080 пікселів).
* IP-камера має вбудоване ІЧ-підсвічування до 30 метрів. Також вона має вбудований механічний ІЧ-фільтр, який забезпечує автоматичне переключення між денним та нічним режимами запису. Світлочутливість 0.005 Люкс.
* Відеокомпресія H.264/MJPEG;
* Підтримка протоколів TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, DDNS, SMTP, FTP.
* Живлення DC12В/PoE (IEEE802.3af).
* Клас захисту IP66.