IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9525S1 (D/FZ/PE/AR2) f=2.8-12mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Розміри | Ø109 / 130 мм |
| Вага | 695 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9525S1 (D/FZ/PE/AR2) f=2.8-12mm
IP-відеокамера TD-9525S1 (D/FZ/PE/IR1) вулична вологозахищена купольна матриці 1/2.8" CMOS, 2МП з чутливістю 0.1 Lux, з варіфокальним об'єктивом 2.8-12 мм, що забезпечує кут огляду 96°-35°, з механічним ІЧ-фільтром і ІЧ-підсвічуванням до 20 м.
Ключові властивості
* Роздільна здатність відеопотоку 1080P (1920 x 1080), 720P (1280 x 720), D1, CIF, 480 x 240 за швидкості 25 к/с і відеокодеком H.264. Бітрейт передачі VBR/CBR можна варіювати в межах 256Kbps - 5Mbps. Для поліпшення зображення камера забезпечена функціями Digital WDR і 3D DNR.
* Об'єктив варіофокальний з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
* Відеокомпресія H264.
* Світлочутливість 0.1 Люкс.
* Протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP.
* ІЧ-підсвічування до 20 м.
* Живлення 12В або PoE (IEEE802.3af).
* Однією з переваг камери є міцний корпус, виготовлений зі спеціального металевого сплаву, який має захист від вологи за стандартом IP66.