Бездротова централь Tiras Orion NOVA X Black з 2G, WiFi
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Охоронна централь |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Час роботи від батареї/акумулятора, год | 24 |
| Шифрування | AES |
| Канали зв'язку | 2G,WiFi |
| Кількість бездротових пристроїв | 64 |
| Протоколи | NOVA, SurGard (Contact ID) |
| Дальність передачі | 3000 м |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Живлення | 220 В |
| Резервне живлення | Акумулятор Li-Ion 2600 мА·год |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 170 / 170 / 34 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротова централь Tiras Orion NOVA X Black з 2G, WiFi
Централь Tiras Orion NOVA X BLACK для контролю роботи датчиків охоронної системи Tiras і відправлення сигналів тривоги власнику та на пульт охорони. Підключення до 64 пристроїв, до 32 користувачів та 16 груп, три канали зв'язку – 2G (2 SIM), Wi-Fi.
Застосування
Orion NOVA X оптимально підходить для ситуацій, коли ремонт вже зроблений, а дротами на стінах і стелі не хочеться псувати інтер'єр. 64 бездротових пристроїв достатньо, щоб забезпечити охорону великому будинку, магазину чи офісу.
Ключові властивості та можливості
* Надсилає тривожні сповіщення за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінка власнику на смартфон та на пульт охорони через 3 канали зв'язку: 2G GSM (2 SIM) і Wi-Fi.
* Orion NOVA X може працювати як в пультовому, так і в автономному варіанті охорони. Протоколи обміну, що підтримується Orion NOVA X:
* NOVA – для роботи з ПЦС MISTO Security Platform;
* Sur-Gard – для роботи з будь-якими ПЦС, що підтримують даний протокол.
* Підтримує розширення системи безпеки за допомогою підключення додаткового обладнання: охоронних датчиків, сирен тощо. Максимально до централі можливо під'єднати до 64 пристроїв Tiras та 32 користувачі.
* Можливість запрограмувати до 32 сценаріїв дозволяє автоматизувати систему безпеки будинку або офісу.
* Керування системою безпеки Tiras через мобільний застосунок Control NOVA II (iOS та Android).
* Програмне забезпечення oLoader II для налаштування охоронної системи з ПК, ноутбука, планшета чи смартфона.
* Живлення 220 В від мережі. Також централь має вбудований резервний акумулятор Li-Ion 2600 мА·год, що забезпечує до 24 годин автономної роботи.
* Контроль глушіння GSM-каналу.
* Журнал на 1000 подій.
* Автоматичне оновлення прошивки приладу.