Бездротовий датчик відчинення магнітоконтактний ITV U-Prox WDC Brown
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик відчинення |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | Геркон |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Метод роботи | Сенсор (геркон) поріг спрацювання 7-15 мм, не менше 1 000 000 спрацювань |
| Дальність виявлення | 7-15 мм |
| Тип датчика | Відчинення |
| Живлення | 3В, CR123A літієва батарея |
| Особливості моделі | Роз’єм для підключення: світлодіод (LED); зовнішній датчик (геркон) |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 85 / 20.9 / 20.4 мм |
| Вага | 66 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик відчинення магнітоконтактний ITV U-Prox WDC Brown
Бездротовий датчик відчинення дверей/вікон U-Prox WDC Brown з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м. Поріг спрацювання 7-15 мм.
Застосування
Датчик магнітоконтатний призначений для контролювання стану конструктивних елементів на відчинення або зсув для виявлення спроби проникнення до приміщення і для видавання сповіщення про тривогу до центру охоронної сигналізації U-Prox. Застосовується для захисту дверей та вікон всередині приміщення.
Ключові властивості та можливості
* Поріг спрацювання 7-15 мм, напрацювання на відмову не менше 1000000 спрацювань.
* Прилад має контакти для підключення світлодіода інформування про постановку під охорону та зовнішнього датчика, наприклад, геркона.
* Вбудований датчик температури.
* Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
* Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
* Герметичний корпус, клас захисту IP55.
* Капсульна конструкція. Проста заміна батарей без доступу до електроніки.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.