Бездротова вулична сирена Tiras X-Siren White
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Сирена |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Спосіб оповіщення | Світлозвукове |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Максимальна гучність | 105 дБ |
| Тип живлення | AA – 4 шт. |
| Живлення | 4 батареї АА, зовнішнє джерело живлення 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 121 / 121 / 42 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротова вулична сирена Tiras X-Siren White
Бездротова вулична сирена Tiras X-Siren White з дальністю зв'язку з централлю до 3000 м. Максимальна гучність 105 дБ, 7 режимів налаштування, світлова індикація.
Застосування
Бездротова сирена відлякає зловмисника та сповістить сусідів чи охорону про тривогу гучним сигналом. Підходить для встановлення на вулиці.
Ключові властивості
* Дальність зв'язку до 3000 метрів на відкритому просторі.
* 7 режимів налаштування гучності, до 105 дБ. Частота звуку: 1.6-3.5 кГц.
* Світлова індикація стану охорони.
* Сповіщення про затримки на вхід/вихід та зміни режимів охорони.
* Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю.
* Середній строк роботи від 4 батарей AA – 3 роки. Також можливе підключення зовнішнього живлення 12 В.
* Конструктив сирени та клас захисту IP54 дозволяють їй стабільно працювати в складних погодних умовах: в діапазоні від -25°C до +60°C та спокійно витримувати струмені дощу.
* Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.