вверхвниз

Покажчик світлозвуковий Люкс-Звук 220-02-Вихід Артон 10-00200
- Готово до відправки
- Код: 10-00200
1 139 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Покажчик світлозвуковий Люкс-Звук 220-02-Вихід Артон
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Покажчик світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 75 дБ |
| Живлення | 220 В |
| Струм споживання | 18 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 104 / 45 мм |
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴


