IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N (A/PE/04M/AR5) f=2.8-12mm 4x
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° ~ 355 °; нахил: -5 ° ~ 90 ° |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м – LED,50 м – ІЧ |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | IE8-IE11 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Виявлення транспортних засобів,Смарттрекінг |
| Протоколи | HTTP(S),IPv4/v6,802.1x,QoS,FTP,SMTP, UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,UDP,PPPoE,DHCP |
| Оптичний зум | 4x |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE+ |
| Особливості | NDAA |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 130 / 162 мм |
| Вага | 1.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N (A/PE/04M/AR5) f=2.8-12mm 4x
IP PTZ-відеокамера TVT TD-8343IE3N (A/PE/04M/AR5) з роздільною здатністю 4 Мр, з моторизованим об’єктивом фокусною відстанню 2.8-12 мм і кутом огляду 0-355°, оптичний зум 4x. Відстань підсвічування: ІЧ до 50 м, LED до 30 м. Відеокамера з фукціями активного захисту – світловою та звуковою сигналізацією, вбудованим мікрофоном і динаміком. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE+.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні і всередині будівель. Ця PTZ-камера може задовольнити потреби невеликих та середніх об’єктів. Вона підходить для шкіл, лікарень, середніх житлових комплексів, невеликих парків, басейнів, заводів тощо.
Ключові властивості та можливості
* PTZ-камера оснащена об'єктивом з 4-кратним оптичним зумом, здатна передавати зображення з роздільною здатністю 2560x1440 за швидкістю 30 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
* Відеокамера обладнана функціями активного захисту / відлякування. У разі виявленні незаконного вторгнення, камера відстежує рухомий об'єкт, збільшує зображення, вимикає ІЧ-підсвічування і вмикає яскраве біле світло, відтворює звуковий сигнал, поки об'єкт не вийде з зони під охороною. Після чого камера повертається в режим патрулювання – сканує територію під охороною на 360°. У режимі відлякування камера знімає кольорові зображення замість чорно-білих, що за необхідності можна використати як судовий доказ. Під час патрулювання PTZ працює безшумно, а яскраве біле світло не заважає сусідам і громаді.
* Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей і транспортних засобів, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, смарт трекінг тощо. PTZ-камера має потужний процесор зі штучним інтелектом, який може виявити максимум 15 облич у сцені.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.