Бездротовий датчик руху та розбиття Tiras X-Motion+ White
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), П’єзоелектричний мікрофон |
| Імунітет до тварин | Так |
| Шифрування | AES |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Кут виявлення | 88.5° – руху, 120° – розбиття |
| Дальність виявлення | 12 м – руху, 9 м – розбиття |
| Тип датчика | Комбінований, Розбиття, Руху |
| Тип живлення | CR123A – 1 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR123A |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Розміри | 61 / 98 / 50 мм |
| Вага | 80 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик руху та розбиття Tiras X-Motion+ White
Бездротовий датчик руху та розбиття Tiras X-Motion+ White з дальністю виявлення руху до 12 м та імунітетом до тварин вагою до 20 кг / зростом до 50 см, з дальністю виявлення розбиття до 9 м. Дальність зв'язку з централлю до 3000 м.
Застосування
Бездротовий датчик руху та розбиття X-Motion+ виявляє незаконне вторгення та контролює цілісність шибок вікон і дверей у приміщеннях. Виявляє рух детекцією інфрачервоного випромінювання об’єкта за допомогою піроелектричного інфрачервоного сенсора, а розбиття скла за допомогою п'єзоелектричного MEMS мікрофона, що фіксує звук удару по склу та дзвін від його падіння.
Ключові властивості
* Дальність зв'язку з централлю до 3000 метрів на відкритому просторі.
* Не реагує на тварин вагою до 20 кг, зростом до 50 см.
* Цифровий алгоритм обробки сигналу PIR-сенсором.
* Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення за горизонталлю 88.5°.
* Дальність виявлення розбиття до 9 м, кут виявлення 120°.
* Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.
* Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю.
* Середній строк роботи від комплектної батареї CR123A – 5 років.
* Швидкий монтаж за допомогою кронштейну.