
Брелок ITV U-Prox Keyfob B4 White для керування охоронною системою U-Prox 99-00013693
- Готово до відправки
- Код: 99-00013693
858 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Брелок ITV U-Prox Keyfob B4 White для керування охоронною системою U-Prox
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Радіобрелок |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Дальність передачі | 1000 м |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постановка, Зняття, Часткова постановка, Програмована кнопка |
| Живлення | 3В CR2032 |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 39 x 10 x 68 мм |
| Вага | 40 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

