Тепловізійна IP-відеокамера TVT TD-5433E1-VT(19/PE) Thermal 384*288 f=19mm Optical 5Mp f=12mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | Тепловізійна відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Модель корпуса | CR34D |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 4 |
| Теплова чутливість (NETD) | < 50mK(@25°C, F#=1.0) |
| Кути огляду | 26.6° горизонтальний, 19.3° вертикальний |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0125 Люкс |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Серія | E |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Захист периметра,Підрахунок цілей,Температурний скринінг |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 19.5°x14.7° |
| Палітра | Black hot,Red iron,White hot |
| PoE | Так |
| Інтерфейси | RJ45, RS485 |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Вага | 1.18 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Тепловізійна IP-відеокамера TVT TD-5433E1-VT(19/PE) Thermal 384*288 f=19mm Optical 5Mp f=12mm
Тепловізійна та оптична IP-відеокамера TVT TD-5433E1-VT(19/PE) з можливістю вимірювання температури у діапазоні від –20 °C до +150 °C. Роздільна здатність 5 Мп (2592*1944), фокусна відстань 12 мм. Максимальна роздільна здатність термального сенсора 384*288 пікселів, фокусна відстань 19 мм, теплова чутливість ≤50mK (@25°C, F#=1.0), спектральний діапазон 8-14 мкм. Вбудовані інтелектуальні функції виявлення підвищення температури та пожежі, захисту периметра, розпізнавання цілей, виявлення та захоплення обличчя тощо. Вбудована світлова та звукова сигналізація. Запис відео на карту пам’яті до 256 Гб (купується окремо). Живлення від 12 В або PoE. Циліндричний корпус, можливість вуличного встановлення, клас захисту IP66.
Застосування
Тепловізійна та оптична відеокамера підходить для моніторингу як всередині приміщень, так і зовні будівель. Може використовуватися у квартирах, офісах, торгових центрах, на підприємствах тощо. Створена для захисту периметру та попередження пожеж і контролю критичного перевищення температури для запобігання аварійних ситуацій.
Ключові властивості
* Максимальна роздільна здатність термального сенсору 384*288, фокусна відстань 19 мм, розмір пікселя 17 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість ≤50mK (@25°C, F#=1.0). Мультипалітра: Black hot, White hot, iron oxide red.
* Може визначати температуру у діапазоні від –20 °C до +150 °C з точністю ±8 °C. Можна встановити до 10 правил вимірювання температури.
* Роздільна здатність оптичного сенсору 5 Мп з можливістю запису 2592*1944 пікселів, фокусна відстань 12 мм. Матриця 1/2.7" CMOS.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Вбудована сигналізація для стримування зловмисників: світлова – біле світло та звукова – динамік, тривога про перевищення температури та виявлення пожежі.
* Присутнє ІЧ-підсвічування з дальністю до 100 м для зйомки в умовах недостатнього освітлення або у темний час доби.