IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9553E3B-A (D/AZ/PE/AR3) f=2.8-12mm з мікрофоном
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Модель корпуса | CD37 |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Відеовихід | 1 CVBS |
| Серія | E |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення облич,Класифікація цілей,Підрахунок цілей |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP, PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Особливості | NDAA |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Розміри | Ø 141 / 100.2 мм |
| Вага | 930 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9553E3B-A (D/AZ/PE/AR3) f=2.8-12mm з мікрофоном
IP-відеокамера TVT TD-9553E3B-A (D/AZ/PE/AR3) з вбудованим мікрофоном, з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 2.8-12 мм і горизонтальним кутом огляду 96-28°. Відстань ІЧ-підсвічування до 50 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення облич, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація цілей тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2592*1944 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має моторизований об’єктив з фокусною відстанню f=2.8-12 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
* IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики:
* виявлення та захоплення облич;
* захист периметру: перетин лінії, вхід/вихід з регіону, вторгнення у зону під охороною з класифікацією людина / транспортний засіб / немоторний транспортний засіб;
* статистика: підрахунок цілей, теплова карта;
* виявлення порушень у відео: зміни сцени, розмиття та кадрування відео;
* інші події: виявлення зниклих/залишених предметів, скупчення людей.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне ІЧ-підсвічування дальністю до 50 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу, одного аудіовиходу та вбудованого мікрофону, 1 тривожний вхід та 1 тривожний вихід, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.