IP-відеореєстратор 64-канальний 16Mp TVT TD-3364H8-A3H-B
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| Роздільна здатність запису | 16 Мп |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF |
| Відеовихід | HDMI x 4, VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 1 |
| Кількість користувачів онлайн | 128 |
| Кількість жорстких дисків | 8 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 64 |
| Швидкість запису | 25 к/с |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп І 8 Мп І 6 Мп І 5 Мп І 4 Мп І 3 Мп І 2 Мп, 16 Мп |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Smart функції | Виявлення облич |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Інтерфейси | RJ45 x2 (1000 Mb), RS485 |
| Живлення | ATX200W |
| Особливості | NDAA |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 445 / 436 / 90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP-відеореєстратор 64-канальний 16Mp TVT TD-3364H8-A3H-B
Відеореєстратор TD-3364H8-A3H-B від TVT Digital – це 64-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 16 Мр. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як детекція та порівняння облич, класифікація людина/транспортний засіб, розпізнавання автомобільних номерів тощо.
Ключові властивості
* 64-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 64 IP-відеокамер.
* Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як розпізнавання автомобільних номерів (з підключеною мережевою камерою), класифікація цілей, перетин лінії тощо.
* Пристрій підтримує функцію виявлення облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами. Підтримує детекцію облич з 64 каналів підлючених камер, та з 4 каналів пристрою. База даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, порівняння облич: 36 фотографій/сек, пошук за зображенням обличчя. Можливість відображення статистики за день, тиждень, місяць квартал, а також обраний користувачем період.
* Реєстратор працює на кодеку Н.265+, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
* Підтримка запису відео у роздільній здатності 16MP / 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 640/640 Mbps.
* Можливість підключення монітора, є 4 відеовиходи HDMI з роздільною здатністю HDMI1 8K / HDMI2 4K / HDMI3 4K / HDMI4 Full HD та відеовихід VGA з роздільною здатністю Full HD.
* Запис відео зі звуком та можливість прослуховування: 1 аудіовхід та 1 аудіовихід.
* 16 тривожних входів та 4 виходи для піключення охоронних датчиків.
* 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки. Інтерфейс RS485 дозволяє підключити PTZ або клавіатуру.
* Мережа: 2 RJ45 1000 Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеопристроями сторонніх виробників. Підтримка мережевих протоколів TCP/IP, HTTP, HTTPS, 802.1x, FTP, DHCP, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IPv6, UDP, WebSocket, PPPoE, SNMP, IGMP.
* Підтримка восьми HDD (SATA) до 10 Тб кожен (купуються окремо) для зберігання архіву відео, а також двох E-SATA. Підтримка RAID 0, 1, 5, 6, 10.
* Перегляд архіву локально/через мережу 16/16 каналів.
* Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
* Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
* Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
* Можливість віддаленого керування через веб-клієнт або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, керування PTZ-відеокамерами і налаштування.
* Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону.