IP-відеокамера 8Mp TVT TD-9585E3B (D/AZ/PE/AR3) f=2.8-12mm з мікрофоном
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Модель корпуса | CD54F |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.015 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Серія | E |
| Bitrate | 64Kbps – 12Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення облич,Класифікація цілей,Підрахунок цілей |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP, PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Особливості | NDAA |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Розміри | Ø 111.6 / 99.6 мм |
| Вага | 670 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 8Mp TVT TD-9585E3B (D/AZ/PE/AR3) f=2.8-12mm з мікрофоном
IP-відеокамера TVT TD-9585E3B (D/AZ/PE/AR3) з вбудованим мікрофоном, з роздільною здатністю 8Мр, з фокусною відстанню 2.8-12 мм і горизонтальним кутом огляду 102-32°. Відстань ІЧ-підсвічування до 50 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення облич, захист периметру, підтримка метаданих відео тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 8 Мп (3840*2160 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має моторизований об’єктив з фокусною відстанню f=2.8-12 мм. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS.
* IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики:
* виявлення та захоплення облич;
* захист периметру: перетин лінії, вхід/вихід з регіону, виявлення бездіяльності, зниклих/залишених предметів, незаконного паркування;
* статистика: підрахунок цілей, теплова карта;
* виявлення порушень у відео: зміни сцени, розмиття та зміни кольору відео, детекція звуку;
* метадані відео: одночасне захоплення у кадр людини, транспортного та нетранспортного засобу та визначення 13 параметрів людини, 5 параметрів транспортного засобу та 1 параметра нетранспортного засобу.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне ІЧ-підсвічування дальністю до 50 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону.