Бездротова кнопка для активації пожежної тривоги вручну Ajax ManualCallPoint Blue Jeweller
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Тип живлення | CR123A – 2 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | До 80% |
| Розміри | 102 / 104 / 39 мм |
| Вага | 214 г |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Бездротова кнопка для активації пожежної тривоги вручну Ajax ManualCallPoint Blue Jeweller
Бездротова настінна кнопка для активації пожежної тривоги вручну Ajax ManualCallPoint Blue Jeweller, з механізмом скидання. Протокол Jeweller, дальність зв’язку з централлю Ajax до 1700 м. Вмикає сирени пожежних датчиків, передає тривогу користувачам та на ПЦС, також може відмінити передачу тривоги на ПЦС, якщо її скинути вручну за допомогою ключа з комплекту.
Застосування
Кнопка ManualCallPoint призначена для ручної активації пожежної тривоги. Після натискання активує вбудовані сирени всіх пожежних датчиків, підключених у систему. В той самий час тривога посилається користувачам і, якщо це налаштовано у застосунку Ajax – на пульт центрального спостереження (ПЦС). Також кнопка може активувати охоронні сирени та запускати сценарії автоматизації.
Ключові властивості та можливості
* За натисканням кнопки здіймається тривога – активуються сирени пожежних датчиків. Також можлива активація сценаріїв автоматизації, наприклад, ввімкнення аварійного освітлення, знеструмлення об’єкта, відмикання електрозамків.
* Користувачам надсилаються сповіщення про тривогу, навіть якщо встановлено режим «Не турбувати» або вимкнено звук.
* Тривога передається на ПЦС, якщо це налаштовано у застосунку. Також є можливість скасувати передачу тривоги спеціальним інструментом з комплекту.
* Спеціальний інструмент (ключ) з комплекту дає змогу скинути кнопку після натискання та відімкнути замок, щоб демонтувати пристрій з кріпильної панелі.
* Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1700 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, автоматична самодіагностика та звітність хабу, миттєві сповіщення про необхідність обслуговування.
* Світлодіодна індикація відображає стан тривоги або несправності пристрою.
* Антисаботажні функції: тампер проти злому, захист від підміни пристрою, виявлення зникнення зв'язку.
* Механізм кнопки з мінімумом рухливих деталей для зменшення ризику відмови.
* Прозора кришка, що встановлюється зверху, захищає від випадкових натискань.
* Кнопка працює до 7 років від змінних 2 батарей CR123A (попередньо встановлені).
* До комплектації, окрім кнопки для ручної активації пожежної тривоги, входять кріпильна панель SmartBracket, 2 батареї CR123A, пластиковий ключ, прозора захисна кришка, монтажний комплект, коротка інструкція.
Особливості встановлення і налаштування
Ajax ManualCallPoint – кнопка для внутрішнього встановлення, яка легко монтується на стіну за допомогою кріпильної панелі SmartBracket з комплекту. Рекомендується встановлювати кнопку в легкодоступних місцях на висоті 1.4 метри. Пристрій додається до системи зчитуванням QR-коду, дистанційно керується та налаштовується за допомогою мобільного застосунку.