IP-відеокамера панорамна мультисенсорна 2Mp*8 TVT TD-6528M3 (D/PE/AR2) f=3.3mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x8 |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Зовнішній вигляд | Панорамна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x8 |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.3 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Серія | M |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Розпізнавання облич,Скупчення людей |
| PoE | Так |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Живлення | AC 24 В / DC 24 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 273 / 180 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера панорамна мультисенсорна 2Mp*8 TVT TD-6528M3 (D/PE/AR2) f=3.3mm
IP-відеокамера панорамна TVT TD-6528M3 (D/PE/AR2) мультисенсорна з 8 об’єктивами на 2 Мр, з фокусною відстанню 3.3 мм і кутом огляду 360°. Кругове ІЧ-підсвічування 360°x90° в радіусі до 20 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE++.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Пристрій відноситься до класу проектних камер, підходить не лише для відеонагляду в особистих і бізнес-цілях, але і для проектування крупних систем.
Ключові властивості та можливості
* Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність одразу восьми об'єктивів з роздільною здатністю 2 Мп та швидкістю запису 25/30 кадрів на секунду кожен та фокусною відстанню f=3.3 мм, які дозволяють робити панорамну зйомку з кутом огляду 2x180° (360°). Матриця камери: 1/2.8″ CMOS x8.
* Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону тощо. Швидкісний процесор з функціями штучного інтелекту (ШІ), 8 Гб оперативної пам'яті для швидкого оновлення алгоритмів ШІ.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне кругове ІЧ-підсвічування 360°(H)x90°(V) в радіусі до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Активація тривоги за декількома правилами: перетин лінії, вторгнення, помилка пристрою тощо.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100/1000M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC24V / AC24V. Підтримка технології PoE++ (802.3.bt, клас 6) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* Технологія Starlight 6-го покоління і HDR ([email protected] AGC увімкнено) забезпечують яскраві кольори в більшості сценаріїв використання.
* Підтримка зв'язку з віртуальною реальністю (VR), електронні мітки, електронної мапи з TVT VMS.
* З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
* Вісім об’єктивів в одному корпусі, при цьому одна IP-адреса, один кабель (з підтримкою PoE++), один кронштейн, зменшують загальні витрати власника.