вверхвниз

Виносна панель індикації Tiras P-IND32 на 32 зони 21-00013
- Готово до відправки
- Код: 21-00013
6 744 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Виносна панель індикації Tiras P-IND32 на 32 зони
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Панель індикації |
| Кількість зон / груп | 32 |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 80 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 265 / 195 / 48 мм |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 744 ₴



