Модуль швидкого заряджання АКБ Tiras Charge BOOSTER
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Модуль заряджання АКБ |
| Живлення | 14-30 В |
| Струм споживання | 10 мА |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 62 / 43 / 17 мм |
| Вага | 30 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Модуль швидкого заряджання АКБ Tiras Charge BOOSTER
Модуль швидкого заряджання АКБ Tiras Charge BOOSTER для пришвидшення заряджання акумулятора централей «Orion NOVA L/M», «Orion NOVA 4/8/16» та лінійки ППКО «Оріон-Т.3.2». Додає до струму заряджання АКБ 300/700/900/1800 додаткових мА.
Застосування
Charge BOOSTER призначений для пришвидшення заряджання акумулятора централей «Orion NOVA L/M», «Orion NOVA 4/8/16» та лінійки ППКО «Оріон-Т.3.2». Модуль підключається в розрив лінії заряджання АКБ від централі й додає струм заряджання з підключеного до нього блока живлення.
Свинцево-кислотні батареї і Charge BOOSTER
Якщо використовувати класичну свинцево-кислотну АКБ на 7 А*год, Charge BOOSTER збільшить струм заряду з 450 мА до 750 (перемикач модуля №1). Це пришвидшить заряджання батареї на 30-40%, що буде дуже актуально при постійних короткочасних відключеннях електроенергії.
Літієві АКБ
Charge BOOSTER може живити максимальним струмом модуля (+1800 мА) літій-іонні чи літій-ферум-полімерні (LiFePO4) батареї, без ризику негативного впливу на АКБ. При цьому швидкість заряджання збільшиться до 4 разів, наприклад, АКБ 8 А*год можна буде повністю зарядити за 5 годин, що дозволить забезпечити стабільну роботу системи навіть з дуже обмеженим графіком електропостачання.
Ключові властивості
* Сумісність: централі «Orion NOVA L/M», «Orion NOVA 4/8/16» та лінійка ППКО «Оріон-Т.3.2».
* Величина додаткового струму налаштовується перемикачами на самому модулі – 300/700/900/1800 додаткових мА.
* Живиться модуль напругою від 14 до 30 В від комплектного блока живлення ППК. Також блок живлення може бути зовнішній (наприклад, PSU25-15 або БЖ1230), якщо потужності вбудованого не вистачає.