IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp TVT TD-3016H1-B1-B (64-64)
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Сумісність | ONVIF |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Швидкість запису | 25 к/с |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення зниклих/залишених предметів,Вхід/вихід із зони,Класифікація цілей,Розпізнавання автомобільних номерів |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Живлення | DC 12 В / 1.5 А |
| Особливості | NDAA |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 255 / 222 / 42 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp TVT TD-3016H1-B1-B (64-64)
Відеореєстратор TD-3016H1-B1-B (64-64) від TVT Digital – це 16-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики: розпізнавання автомобільних номерів, перетин лінії, вторгнення у зону, зниклі/залишені предмети тощо.
Ключові властивості
* 16-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 16 IP-відеокамер.
* Наявність вбудованої функції інтелектуальної відеоаналітики, а самерозпізнавання автомобільних номерів, виявлення залишених/зниклих предметів, перетин лінії, вхід до регіону та інші надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань.
* Реєстратор працює на кодеку Н.265+, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
* Підтримка запису відео у роздільній здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 64/64Mbps.
* Можливість підключення монітора, є відеовиход HDMI з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів та відеовихід VGA з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів.
* 2 порти USB2.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.
* Мережа RJ45 10/100 Mbps.
* Підтримка одного HDD (SATA) до 10 Тб (купується окремо) для зберігання архіву відео.
* Перегляд архіву з 9 каналів.
* Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
* Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
* Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
* Можливість віддаленого керування через веб-клієнт або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, керування PTZ-відеокамерами і налаштування.
* Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.