4G IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9846SP1(BA/G4/WR2) f=2.8mm з сонячною батареєю, з мікрофоном, повнокольорова
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.000625 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей |
| Підтримка 4G | Так |
| Інтерфейси | RJ45 (100Mb), RS485 |
| Живлення | Сонячна панель 60 Вт / LiFePo4 акумуляторна батарея 12.8 В/23 Аг |
| Особливості | NDAA |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 690 / 615 / 625 мм |
| Вага | 20.65 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару 4G IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9846SP1(BA/G4/WR2) f=2.8mm з сонячною батареєю, з мікрофоном, повнокольорова
IP-відеокамера автономна з підтримкою 4G та сонячною батареєю TVT TD-9846SP1(BA/G4/WR2) з роздільною здатністю 4 Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 113°. LED-підсвічування до 20 м, підтримується повнокольорове зображення навіть у темний час доби. Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 15 метрів. Вбудовані мікрофон та динамік, світлодіодна сигналізація червоного та синього кольорів. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як перетин лінії, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Вбудована eMMC пам’ять 64 Гб та підтримки MicroSD-карти до 256 Гб. Живлення від сонячної панелі 60 Вт та LiFePo4 акумуляторної батареї 12.8В/23Аг.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Пристрій відноситься до класу проектних камер, підходить не лише для відеонагляду в особистих і бізнес-цілях, але і для проектування крупних систем.
Ключові властивості
* Головними особливостями камери є підтримка 4G, наявність сонячної батареї та LiFePo4 акумуляторної батареї, вбудована eMMC пам’ять 64 Гб, що робить її повністю автономним пристроєм.
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2560*1440 пікселів) за швидкістю 12 (50 Гц) / 15 (60 Гц) кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/1.8″ CMOS.
* Підтримуються функції відеонаналітики, зокрема, виявлення перетину лінії, входу/виходу з регіону, класифікація людей/транспортних засобів.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне світлодіодне підсвічування з максимальною дальністю 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Повнокольорове зображення підтримується і у разі увімкнення підсвічування.
* Підтримка MicroSIM-картки. Стандарти бездротового мобільного зв’язку: LTE-TDD, LTE-FDD, WCDMA, GSM, 4G Cat4.
* Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 15 метрів та кутами виявлення горизонтальний 82°, вертикальний 50°.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Живлення відбувається від сонячної панелі 60 Вт та літій-залізо-фосфатної акумуляторної батареї 12.8В/23Аг. Мінімальна кількість циклів заряду/розряду батареї – 2000.