вверхвниз

Відеокамера TD-9554S4-25 (D/PE/AR2) WHITE TVT 5MP f=2.8 мм 77-00370
- Готово до відправки
- Код: 77-00370
6 685 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9554S4-25(D/PE/AR2) f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0007 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Серія | S |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Internet Explorer (потрібен плагін), Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення перетину лінії,Виявлення розмиття відео |
| Протоколи | UDP, IPv4/v6, DHCP, NTP, RTSP, RTP, RTCP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP, 802.1x, SNMP, UPnP, RTMP, HTTP(s) |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Вага | 460 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 685 ₴








