IP-відеокамера з WiFi 4Mp TVT TD-9742A3-PC f=2.1mm з подвійним об’єктивом, з 2 мікрофонами, з підрахунком відвідувачів
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Модель корпуса | CP02 |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Панорамна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.1 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення розмиття відео,Підрахунок людей,Скупчення людей |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP, PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Особливості | NDAA |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Вага | 563 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера з WiFi 4Mp TVT TD-9742A3-PC f=2.1mm з подвійним об’єктивом, з 2 мікрофонами, з підрахунком відвідувачів
IP-відеокамера з WiFi TVT TD-6324E3 (D/PE/AR2) з подвійним об’єктивом, з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.1 мм і кутом огляду 103°. ІЧ-підсвічування до 10 м. Дана модель оснащена такою функцією відеоаналітики як підрахунок людей. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Камер ідеально підходить для використання в магазинах, торговельних центрах та інших об'єктах, де важливо підраховувати відвідувачів для аналізу трафіку. Завдяки подвійним об'єктивам і вбудованим мікрофонам, вона забезпечує якісне відео та звук, що дозволяє отримувати повну інформацію про ситуацію. WiFi-з’єднання спрощує установку камери, роблячи її зручним рішенням для об'єктів із потребою в оперативному моніторингу.
Ключові властивості та можливості
* Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність одразу двох об'єктивів з роздільною здатністю 4 Мп та швидкістю запису 25 кадрів на секунду та фокусною відстанню f=2.1 мм, які дозволяють робити зйомку з кутами огляду горизонтальний 103° x вертикальний 50° x діагональний 110°. Матриця камери: 1/3″ CMOS.
* Наявний WiFi підтримує частоти 2.4G та 5G, антена вбудована.
* Камера обладнана такою функцією відеонаналітики як підрахунок людей:
* окремий підрахунок людей, які в'їжджають на територію під охороною і виїжджають з нею, та підготовка щоденного / щомісячного / щорічного звіту;
* підтримує підрахунок дітей;
* підтримує фільтрацію за зростом та алгоритм виявлення людських голів.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне кругове ІЧ-підсвічування до 10 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Активація тривоги за декількома правилами: детекція руху, зміна сцена, виявлення занадто великої кількості людей тощо.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M. Підтримка протоколів ONVIF та SDK забезпечує сумісність камери з мережевими пристроями інших виробників.
* Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.