Бездротовий датчик руху з вбудованою сиреною Tiras X-Motion Alarm White
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Датчик руху з сиреною |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Шифрування | AES |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Кут виявлення | По горизонталі 88.5° |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Тип датчика | Руху |
| Тип живлення | CR123A – 1 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR123A |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Розміри | 61 / 98 / 50 мм |
| Вага | 80 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик руху з вбудованою сиреною Tiras X-Motion Alarm White
Бездротовий датчик руху з вубдованою сиреною Tiras X-Motion Alarm з дальністю виявлення руху до 12 м та імунітетом до тварин вагою до 20 кг / зростом до 50 см, максимальний рівень звуку сирени 85 дБ. Дальність зв'язку з централлю до 3000 м.
Застосування
Бездротовий датчик руху фіксує рух детекцією інфрачервоного випромінювання об’єкта за допомогою піроелектричного інфрачервоного сенсора, а сирена сповістить про тривогу.
Ключові властивості
* Дальність зв'язку до 3000 метрів на відкритому просторі. Діапазон частот радіосигналу 868-868.6 МГц.
* Не реагує на тварин вагою до 20 кг, зростом до 50 см.
* Цифровий алгоритм обробки сигналу PIR-сенсором.
* Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення за горизонталлю 88.5°.
* Вбудована сирена: 4 режими налаштування гучності з максимальним рівнем звуку 85 дБ, звукова індикація тривог, сповіщення про затримки на вхід/вихід та зміни режимів охорони.
* Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.
* Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю, шифрування AES.
* Середній строк роботи від комплектної батареї CR123A - 3 роки. В датчику попередньо встановлена батарея від бренду Varta або Energizer.
* Швидкий монтаж за допомогою кронштейну.