Бездротовий датчик відчинення, удару та нахилу Tiras X-Shift+ White
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Датчик відчинення, удару та нахилу |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | Акселерометр, Сенсор магнітного поля |
| Шифрування | AES |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Тип датчика | Відчинення, Нахилу, Удару |
| Тип живлення | CR123A – 1 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR123A |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Розміри | 20 / 89 / 20 мм |
| Вага | 32 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик відчинення, удару та нахилу Tiras X-Shift+ White
Бездротовий датчик відчинення, удару та нахилу Tiras X-Shift+ з дальністю зв'язку з централлю до 3000 м. Максимальна відстань між магнітом та датчиком: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
Застосування
Бездротовий датчик відчинення на основі цифрового сенсора магнітного поля миттєво повідомляє про несанкціоноване відчинення або злом вікон чи дверей, а також реагує на нахил, удар та вібрацію. Встановлюється на всі типи поверхонь будь то пластик, дерево чи метал.
Ключові властивості
* Дальність зв'язку до 3000 метрів на відкритому просторі. Діапазон частот радіосигналу 868-868.6 МГц.
* Максимальна відстань між магнітом та датчиком: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
* Використання сенсора магнітного поля замість класичного геркона дає цілий ряд переваг: можливість калібрування, захист від саботажу сильним магнітом, розміщення магніта по ліву або праву сторону.
* Наявність акселерометра значно розширує сферу використання датчика: сповістить про удар або вібрацію, дає можливість постановки під охорону з провітрюванням, реагує на зміну кута нахилу.
* Можливість підключення дротового датчика відчинення або виносного світлодіода.
* Відсутність «залипання» датчика.
* Датчик можна встановити горизонтально або вертикально.
* Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю, шифрування AES.
* Середній строк роботи від комплектної батареї CR123A – 5 років. В датчику попередньо встановлена батарея від бренду Varta або Energizer.
* Швидкий монтаж за допомогою кронштейну.