вверхвниз

Контролер автономний ITV U-Prox CLC G80 із сенсорною кнопкою виходу 61-00077
- Готово до відправки
- Код: 61-00077
2 442 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Контролер автономний ITV U-Prox CLC G80 з сенсорною кнопкою виходу
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Контролер |
| Інтерфейси виходу | OUT – тривожний вихід ВК 0.16A@12V |
| Інтерфейси входу | Реле (NO, NC, COM) 1A@30V, DC – дверний контакт, REX – кнопка запиту виходу |
| Пам'ять карт / подій | 508 / 1000 |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 1 зчитувач серії U-Prox Smartline – U-Prox SE чи U-Prox SL |
| Тип контролера | Автономний |
| Живлення | 10.8-15 В |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик,Скло |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 84.3 / 84.3 / 14.5 мм |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴







