Бездротовий датчик відчинення і нахилу магнітоконтактний ITV U-Prox WDC Plus White
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик відчинення та нахилу |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | Геркон |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Час роботи від батареї | До 5 років |
| Тип датчика | Відчинення, Нахилу |
| Живлення | 3 В, CR123A літієва батарея |
| Особливості моделі | Мінімум 1000000 спрацювань; вихід живлення 3 В, 1 мА макс. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 85 / 20.9 / 20.4 мм |
| Вага | 66 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик відчинення і нахилу магнітоконтактний ITV U-Prox WDC Plus White
Бездротовий датчик відчинення дверей/вікон з датчиком нахилу U-Prox WDC Plus White з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м. Поріг спрацювання 7-15 мм.
Застосування
Датчик магнітоконтатний призначений для контролювання стану конструктивних елементів на відчинення, зсув або зміну кута нахилу для виявлення спроби проникнення до приміщення і для видавання сповіщення про тривогу до центру охоронної сигналізації U-Prox. Застосовується для захисту дверей та вікон всередині приміщення.
Ключові властивості та можливості
* Поріг спрацювання 7-15 мм, напрацювання на відмову не менше 1000000 спрацювань.
* Вбудований датчик нахилу.
* Дві окремі охоронні зони.
* Прилад має вхід для підключення зовнішнього датчика, наприклад, геркона, та вихід AUX 3 В для живлення зовнішнього пристрою.
* Лічильник імпульсів.
* Вбудований датчик температури.
* Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
* Оновлення мікропрограми через «повітря» (OTA).
* Герметичний корпус, капсульна конструкція. Проста заміна батарей без доступу до електроніки.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.