Бездротовий вуличний датчик руху ITV U-Prox PIR Outdoor V2 White
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Швидкість детекції | 0.2-5 м/с |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Вага до 20 кг, зріст до 80 см |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Час роботи від батареї | До 5 років |
| Кут виявлення | 90° |
| Дальність виявлення | 3-15 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 3 В, 2x CR123A |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 180 / 70 / 62.5 мм |
| Вага | 290 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий вуличний датчик руху ITV U-Prox PIR Outdoor V2 White
Бездротовий вуличний датчик руху U-Prox PIR Outdoor V2 White з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху 3-15 м. Розширений антимаскінг. Клас захисту IP55.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини на території під охороною за допомогою двох інфрачервоних (PIR) сенсорів, призначений для охорони як всередині приміщень, так і на відкритій території. На підставі зміни теплового балансу середовища подає сигнал про вторгнення до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
* З імунітетом до тварин зростом до 80 см / вагою до 20 кг.
* Дальність виявлення руху 3-15 м, кут виявлення 90°.
* Розширений антимаскінг – захист від саботажу: детекція повного та частового блокування лінз.
* Викокоефективні лінзи Fresnel.
* Налаштування чутливості зі смартфона.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
* Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років.
* Оновлення мікропрограми через «повітря» (OTA).
* Універсальний кронштейн та піддашок в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині та зовні приміщення. Висота встановлення 0.9-1.1 м. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.