Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D300
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Металодетектор ручний |
| Час роботи від батареї | 70 годин |
| Живлення | Батарея AA NiMH – 2 шт. |
| Індикація | Вібраційна,Звукова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 360 / 82.5 / 42.5 мм |
| Розміри пакування | 400 / 125 / 60 мм |
| Вага | 270 г, пакування 795 г |
| Комплектація | Акумуляторна батарея – 2 шт., Зарядний пристрій, Металодетектор |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D300
Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D300 з 4 рівнями чутливості та трьома режимами індикації тривоги: вібрація / звук / вібрація та звук. Живлення від двох акумуляторних батарей, з роботою до 70 годин.
Застосування
Ручні металодектори дозволяють виявити металеві предмети, які становлять потенційну загрозу для людей або громадського майна, та відіграють значну роль у забезпеченні безпеки та контролю доступу. Широко використовуються на залізничних станціях, в аеропортах, на масових заходах, у навчальних закладах, на заводах ювелірних виробів – щоб попередити можливі крадіжки, правоохоронцями для виявлення прихованої зброї тощо.
Ключові властивості
* Ручний металодетектор має 4 рівні чутливості: низький, середній, високий та дуже високий.
* Три режими індикації тривоги: вібрація / звук / вібрація та звук, можна встановити потрібний.
* Світлова та звукова індикація роботи, у тому числі індикація заряджання та низького рівня заряду.
* Можливість підключення навушників.
* Металодетектор живиться від двох акумуляторних батарей, час роботи від батарей становить до 70 годин.
* Висока захищеність від перешкод.
* Корпус з прогумованого пластику, завдяки чому пристрій зручно тримати у руці.
* Габаритні розміри 360 / 82.5 / 42.5 мм, вага 270 г.