Комплект антипотоп Ajax: централь Hub2 (2G) + кран перекриття води WaterStop 3/4" (DN20), чорний
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Комплект антизатоплення |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,Ethernet |
| Кількість бездротових пристроїв | 100 |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Дальність передачі | 1100 м,2000 м |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Живлення | 9 В/2 А (опціонально), Літієва батарея CR123A – 4 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP56 |
| Матеріал корпусу | Латунь (запірний кран),Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C, 0 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 104 / 150 / 70 мм, 163 / 163 / 36 мм |
| Вага | 1012 г, 362 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Комплект антипотоп Ajax: централь Hub2 (2G) + кран перекриття води WaterStop 3/4" (DN20), чорний
Комплект антипотоп Ajax: централь Hub2 (2G) + кран перекриття води WaterStop 3/4" (DN20) – це інтегрована система безпеки, яка має на меті запобігти негативним наслідкам випадкового затоплення в будинку або офісі.
Централь Ajax Hub 2 (2G) біла з підтримкою датчиків руху з фотоверифікацією тривог, для контролю роботи датчиків охоронної системи Ajax і відправлення сигналів тривоги власнику та на пульт охорони. Три канали зв'язку – Ethernet, 2G, з підтримкою 2 сім-карт.
Застосування
Централь (хаб) Ajax Hub 2 (2G) – ключовий елемент охоронної системи, що збирає дані з підключених датчиків, аналізує їх та у разі необхідності (виявлення руху у приміщенні, що охороняється, спроба відчинення вікон або дверей, загроза пожежі тощо) надсилає сигнали тривоги на смартфон власника та/або пульт охорони.
Ключові властивості та можливості
* Надсилає тривожні сповіщення за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінка власнику на смартфон та на пульт охорони через 3 канали зв'язку: Ethernet, 2G – 2 сім-карти. Час доставки тривоги – до 0.15 секунд.
* Зв'язок між хабом – централь системи – та датчиками через бездротовий протокол Jeweller, що має такі переваги: дальність зв'язку – до 2000 м на відкритому просторі, двосторонній зв'язок між пристроями, блочне шифрування.
* Підтримує протокол Wings для пакетного передавання знімків фотоверифікації тривоги з підключених датчиків MotionCam протягом 9 секунд. Така функція допомагає усунути хибні тривоги та зайві виїзди охоронних патрулів.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристроїв у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Підтримує розширення системи безпеки за допомогою підключення додаткового обладнання: датчиків проти пожежі та затоплення, сирен, відеокамер тощо. Максимально до централі можливо під'єднати до 100 пристроїв Ajax, до 25 камер спостереження та 50 користувачів.
* Можливість запрограмувати до 32 сценаріїв дозволяє автоматизувати систему безпеки будинку або офісу – не лише повідомляти про загрози, але й протистояти їм. Наприклад, встановити нічний режим охорони за розкладом, реакції на тривоги (вмикати/вимикати світло у приміщенні або прожектори на вулиці у разі виявлення руху), налаштувати «розумний будинок» тощо.
* Налаштування, керування та моніторинг стану системи безпеки Ajax через безкоштовний мобільний застосунок (iOS та Android).
* Живлення 110−240 В від мережі або 6 В (з платою живлення Ajax 6V PSU) / 12 В (з платою живлення 12V PSU). Централь має вбудований резервний акумулятор Li-Ion 2 А·год, що забезпечує до 16 годин автономної роботи у разі вимкнення Ethernet.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлення Ajax Hub 2 (2G) не потребує спеціальних знань. Централь налаштовується за допомогою мобільного застосунку, датчики підключаються в декілька кліків. Після цього хаб монтується на кронштейн SmartBracket з комплекту.
Кран перекриття води з дистанційним керуванням Ajax WaterStop чорний з дальністю зв'язку з централлю до 1100 м, складається з запірного крана Bonomi з розміром різьби 3/4" (DN20) та електропривода з блоком керування. Робоче середовище: гаряча та холодна вода, неагресивні рідини.
Застосування
WaterStop – складова автоматизованої антипотоп-системи на базі Ajax, дозволяє дистанційно перекривати воду на об'єкті із системою безпеки Ajax. Застосовується у системах водопостачання та опалення.