Пульт ATIS TRC-01 для керування турнікетами ZKTeco
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Пульт керування |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Індикація | Світлова |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 47 / 188 / 137 мм |
| Вага | 300 |
| Комплектація | Інструкція, Пульт керування |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Пульт ATIS TRC-01 для керування турнікетами ZKTeco
Пульт ZKTeco ATIS TRC-01 для ручного керування турнікетами ZKTeco TS1000, TS1011, TS1022, а також їх Pro модифікаціями на вхід / вихід і вмикати режим вільного проходу / антипаніка. Сумісний також з турнікетами: Форма, Бізант, Класик, Титан, Гранд, Аскольд.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом для ручного керування турнікетами. Забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
* Пульт для ручного керування турнікетами ZKTeco.
* Сумісний зі шлагбаумами ZKTeco серії TS1000, TS1011, TS1022, а також їх Pro модифікаціями. Та з турнікетами: Форма, Бізант, Класик, Титан, Гранд, Аскольд.
* Світодіодна індикація – загоряється в момент спрацьовування.
* Живлення: DC 12 В.
* Споживання: 20 мА.
* Робоча температура при -10°C ~ +40°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 47 / 188 / 137 мм.
* Колір: чорний.
* Матеріал: пластик.
* Вага: 300 г.