IP-відеокамера 6Mp TVT TD-9567E4(D/PE/AR1) White f=2.8mm з 2 мікрофонами
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3296x1856) |
| Модель корпуса | CD72 |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.264S, H.265, H.265+, H.265S |
| Сумісність | ONVIF |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Серія | E4 |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення облич,Виявлення перетину лінії (з класифікацією об'єктів: людина/транспортний засіб),Захоплення облич,Зміна сцени/розмиття відео,Підрахунок цілей,Теплова карта |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 110.4 / 62 мм |
| Вага | 418 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 6Mp TVT TD-9567E4(D/PE/AR1) White f=2.8mm з 2 мікрофонами
IP-відеокамера TVT TD-9567E4(D/PE/AR1) White з роздільною здатністю 6Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 104.5°. Відстань ІЧ-підсвічування до 20 м. Два вбудовані мікрофони. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як детекція та захоплення облич, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, з класифікацією людина/транспортний засіб, підрахунок цілей, теплова карта. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Підходить як для використання на приватних територіях, так і у комерційних чи промислових об’єктах.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 6 Мп (3296*1856 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.5″ CMOS.
* IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, детекція та захопленя облич, вторгнення у зону з класифікацією цілей, підрахунок цілей, перетин лінії, теплова карта, виявлення залишених/зниклих предметів предметів, зміна сцени тощо.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265S / H.265+ / H.265 / H.264S / H.264+ / H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* ІЧ-підсвічування до 20 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка функції P2P, трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу, одного аудівиходу, двох вбудованих мікрофонів, один тривожний вхід та один тривожний вихід, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 512 Гб, яку слід придбати окремо.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.