Розумний перехресний вимикач Ajax LightSwitch (Crossover) Jeweller (graphite/графіт)
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Розумний вимикач |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип вимикача/розетки | Одноклавішний |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1100 м |
| Живлення | 230 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | Реле 77.5 / 72.6 / 31.7 мм, кнопка 82.8 / 82.8 / 10.26 мм |
| Вага | Реле 60 г, кнопка 46 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Розумний перехресний вимикач Ajax LightSwitch (Crossover) Jeweller (graphite/графіт)
Розумний одноклавішний вимикач Ajax LightSwitch (Crossover) Jeweller, з сенсорною панеллю та дальністю зв'язку з централлю до 1100 м, керує приладами потужністю від 7 до 600 Вт.
Застосування
LightSwitch може замінити будь-який механічний чи сенсорний вимикач: у лінійці передбачені одноклавішні, двоклавішні та прохідні вимикачі. Пристрій дозволяє керувати освітленням дистанційно через застосунки Ajax. Гармонійно впишеться і в затишний домашній інтер’єр, і у простір в стилі хай-тек. Вимикач може стати непомітним або акцентним елементом на стіні. Завдяки універсальному дизайну LightSwitch можна встановити вдома, в офісі, на виробництві чи де завгодно.
Ключові властивості та можливості
* Керує приладами потужністю від 7 до 600 Вт.
* Має велику сенсорну панель, яка спрацьовує як на дотик, так і безконтактно – достатньо просто піднести руку на відстань 15 мм.
* Підтримує роботу за сценаріями. Налаштування у застосунку дозволяють вмикати світло автоматично за розкладом, разом з охороною або у випадку тривоги.
* Не використовує нульовий дріт живлення, потребує лише фази живлення для роботи.
* Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1100 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, регулювання потужності.
* Має опційне підсвічування панелі, яке можна вимкнути в налаштуваннях пристрою в застосунку Ajax.
* Реле розраховано щонайменше на 200 000 перемикань (50 років експлуатації).
* Має опційне підсвічування панелі, яке можна вимкнути в налаштуваннях пристрою в застосунку Ajax.
* Захист від несумісних приладів, від хибних спрацювань, за струмом, за температурою.
* Одноклавішний LightSwitch складається з двох елементів: реле та сенсорної панелі.
* Розумні вимикачі LightSwitch можна використовувати окремо або в поєднанні з розетками Outlet. Пристрої мають однакову конструкцію рамки й ідентичні кольори, а також їх можна встановити в рамку Frame.
Особливості встановлення і налаштування
LightSwitch встановлюється без зміни електропроводки об’єкта. Пристрій не потребує підключення нуля і працює лише від фази живлення, має розмір для монтажу в стандартний європейський підрозетник, підключається до системи безпеки скануванням QR-коду. Всі сценарії застосування пристрою налаштовується у застосунку.