Плата блоку живлення Ajax 12–24V PSU для Hub/Hub Plus/ReX
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Плата блоку живлення |
| Живлення | 12-24 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | 138 / 64 / 13 мм |
| Вага | 30 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Плата блоку живлення Ajax 12–24V PSU для Hub/Hub Plus/ReX
Плата блоку живлення Ajax 12–24V PSU for Hub/Hub Plus/ReX для підключення хаба чи ретранслятора Ajax до низьковольтного джерела живлення.
Застосування
Використовується замість стандартного блоку живлення 110/230В. Підходить для підключення хаба або ретранслятора до електромереж низької напруги, а також дозволяє використовувати джерела безперебійного живлення з акумуляторними батареями. Стане у нагоді на складі, у дорозі, у трейлері тощо.
Ключові властивості
* Сумісність: централі Hub, Hub Plus, ретранслятор ReX.
* Вхід: напруга 8-32 В, струм до 1 А, напруга увімкнення 8 В ± 2.5%, напруга вимкнення 7-7.5 В.
* Вихід: напруга 4.65 В ± 5%, струм до 1.5 А.
* Підключення до мережі: гніздо роз'єму 6.5x2 мм, штекер 5.5x2.1 мм.
* Оснащена стандартним штекером power jack, а також має клемний перехідник в комплекті.
* Робоча температура від -10°C до +40°C, вологість до 75%.
* Розміри 138 / 64 / 13 мм, вага 30 г.
Особливості встановлення
Плата блоку живлення встановлюється у корпус хаба чи ретранслятора, замінюючи комплектну плату блока живлення. Обов’язково треба вимкнути хаб або ретранслятор перед початком встановлення плати блоку живлення. Для монтажу потрібна викрутка PH1 та інструкція, час встановлення в інженера монтажу займе не більше 10 хвилин.