IP-відеореєстратор 32-канальний 12Mp TVT TD-3332H4-16P-B2(320-256) з 16 портами PoE
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Кількість PoE-портів | 16 |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Сумісність | ONVIF |
| Відеовихід | HDMI x 2, VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 1 |
| Кількість користувачів онлайн | 128 |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Швидкість запису | 20 к/с (12 Mп) |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп, 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп, 9 Мп |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Smart функції | Виявлення облич,Класифікація людина/транспортний засіб |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| PoE | Так |
| Інтерфейси | RJ45 x2 (1000 Mb), RS485 |
| Живлення | ATX300W |
| Особливості | NDAA |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 440 / 390 / 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP-відеореєстратор 32-канальний 12Mp TVT TD-3332H4-16P-B2(320-256) з 16 портами PoE
Відеореєстратор TD-3332H4-16P-B2(320-256) від TVT Digital – це 32-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 12 Мр, з 16 PoE-портами. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як детекція та порівняння облич, класифікація людина/транспортний засіб тощо.
Ключові властивості
* 32-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 32 IP-відеокамер.
* Відмінною особливістю даної моделі є наявність 16 портів RJ45 із можливістю живлення камери за технологією РоE. Стандарт РоE IEEE802.3AF/AT, вихідна потужність 150 Вт.
* Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як класифікація цілей, зниклі/залишені предмети тощо.
* Пристрій підтримує функцію виявлення облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами. Підтримує детекцію облич з 32 каналів підключених камер, та з 2 каналів пристрою. База даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, порівняння облич: 18 фотографій/сек, пошук за зображенням обличчя. Можливість відображення статистики за день, тиждень, місяць квартал, а також обраний користувачем період.
* Реєстратор працює на кодеках H.265S / Н.265+ / H.265 / H.264, які надають цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
* Підтримка запису відео у роздільній здатності 12MP @ 20fps, 9MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 320/256 Mbps.
* Можливість підключення монітора, є 2 відеовиходи HDMI з роздільною здатністю HDMI1 4K / HDMI2 Full HD та відеовихід VGA з роздільною здатністю Full HD.
* Запис відео зі звуком та можливість прослуховування: 1 аудіовхід та 1 аудіовихід.
* 16 тривожних входів та 4 виходи для підключення охоронних датчиків.
* 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки. Інтерфейс RS485 дозволяє підключити PTZ або клавіатуру.
* Мережа: 2 RJ45 1000 Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеопристроями сторонніх виробників. Підтримка мережевих протоколів TCP/IP, HTTP, HTTPs, 802.1X, FTP, DHCP, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IPv6, IPv4, UDP, WebSocket, PPPoE, SNMP, IGMP.
* Підтримка чотирьох HDD (SATA) до 10 ТБ кожен (купуються окремо) для зберігання архіву відео, а також одного E-SATA.
* Перегляд архіву локально/через мережу 16/16 каналів.
* Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
* Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
* Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
* Можливість віддаленого керування через веб-клієнт або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, керування PTZ-відеокамерами і налаштування.
* Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.