IP-відеокамера панорамна 4Mp*2 TVT TD-6242E3N(A/PE/WR2) f=3.5mm з мікрофоном
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп x2 (4096x1800) |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Панорамна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.5" CMOS x2 |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.5 + 3.5 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Серія | E |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення перетину лінії,Виявлення транспортних засобів,Класифікація цілей,Розпізнавання облич |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, SSL/TLS, TCP/IP, UDP, UPnP |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Особливості | NDAA |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 154 / 145 мм |
| Вага | 1.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера панорамна 4Mp*2 TVT TD-6242E3N(A/PE/WR2) f=3.5mm з мікрофоном
IP-відеокамера панорамна TVT TD-6242E3N(A/PE/WR2) з 2 об’єктивами на 4Мр, з фокусною відстанню 3.5 мм x2 і кутом огляду 180°. LED-підсвічування до 20 м, повнокольоровий режим. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Застосовується для захисту периметра, де необхідна відсутність сліпих зон і потрібен повнокольоровий режим протягом 24 годин, наприклад, у банках, ювелірних магазинах, медичних лабораторіях, аптеках тощо.
Ключові властивості та можливості
* Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність двох об'єктивів з роздільною здатністю 4 Мп та швидкістю запису 20 кадрів на секунду кожен, з фокусною відстанню f=3.5 мм, які дозволяють робити зйомку з кутами огляду: горизонтальний 180° x вертикальний 65°. Матриця камери: 1/2.5″ CMOS x2. Підтримується потрійний потік відеосигналу.
* Камера обладнана численними функціями відеоаналітики та алгоритмами глибокого навчання, зокрема, розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, виявлення залишених предметів, визначення щільності натовпу тощо.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне LED-підсвічування до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримується повнокольоровий режим.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF та SDK камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE (802.3.af, клас 3) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* З інших переваг слід зазначити наступні: один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків, наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, вбудований мікрофон і динамік, що в більшості випадків дозволяє відмовитися від зовнішніх аудіопристроїв.