  • Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 99-00015314, фото 2
  • Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 99-00015314, фото 3
вниз
Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 99-00015314, фото 1
Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 99-00015314
  • Немає в наявності
  • Код: 99-00015314
Viber
Viber
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16
БрендVictron Energy
Тип пристроюІнвертор
Потужність500 ВА / 430 Вт
Максимальна потужність400 Вт
Кількість фаз1
ККД90 %
Вихідна напруга220 В
Вихідна частота50 Гц ± 0.1 %
Тип вихідного сигналуПравильна синусоїда
Час перемикання на акумуляторні батареї20 мс
Струм заряду220 А
ІнтерфейсиVE.Can
ЗастосуванняДля ноутбуків,Для освітлення,Для телевізора
ОсобливостіЗ зарядним пристроєм,Режим ДБЖ
МонтажНастінний
Клас захистуIP21
КолірБлакитний
Робоча температура-40 °C ~ +65 °C
Розміри311 / 182 / 100 мм
Вага4.4
Гарантія12 місяців
Країна виробник товаруНідерланди
Опис товару Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 Інвертор з функцією ДБЖ Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 з потужністю 500 ВА/430 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм (струм заряду 20 А) та правильною синусоїдою на виході. Номінальна напруга зовнішньої акумуляторної батареї 12 В. Вхідна напруга 187-265 В, номінальна вихідна напруга 230 В. ККД 90%. Можливість підключення до 6 інверторів у паралель або 3 інверторів для налаштування 3-фазного виходу. Застосування Інвертор підключається на виході акумуляторів і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 12 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції. Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %. Ключові властивості та можливості * Вихідна потужність інвертора становить 500 ВА/430 Вт. Коефіцієнт корисної дії 90 %. * Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В, що підходить для більшості побутових приладів. * Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки. * Вбудований чотириступеневий інтелектуальний зарядний пристрій зі струмом заряду 20 А. * Номінальна напруга зовнішньої акумуляторної батареї 12 В, діапазон напруги 9.5-17 В. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 20 мс. * До шести пристроїв MultiPlus можна підключати паралельно для досягнення більшої вихідної потужності. Крім паралельного з'єднання, три підключені інвертори можна налаштувати на трифазний вихід. * За допомогою панелі керування можна встановити максимальний струм підключеного генератора або живлення від мережі. Після цього MultiPlus буде враховувати інші навантаження змінного струму і використовувати все, що є зайвим, для заряджання, таким чином запобігаючи перевантаженню генератора або мережевого джерела живлення. * Режим пошуку (очікування). Коли режим очікування увімкнено, енергоспоживання в режимі холостого ходу знижується приблизно на 70 %. У цьому режимі пристрій вимикається за відсутності навантаження або при дуже низькому навантаженні і вмикається кожні дві секунди на короткий проміжок часу. Якщо вихідний струм перевищує встановлений рівень, інвертор продовжить роботу. Якщо ні, інвертор знову вимкнеться. * Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегріву, занадто високої чи занадто низької напруги акумуляторної батареї.