Плавкий запобіжник Victron Energy MEGA-fuse 250A/58V для системи 48 В
| Бренд | Victron Energy |
| Тип пристрою | Запобіжник |
| Максимальна напруга | 58 В |
| Напруга системи | 48 В |
| Максимальний струм | 250 А |
| Розміри | 68.8 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
Опис товару Плавкий запобіжник Victron Energy MEGA-fuse 250A/58V для системи 48 В
p>Плавкий запобіжник Victron Energy MEGA-fuse 250A/58V для систем напругою 48 В призначений для забезпечення електричної безпеки та захисту ланцюгів живлення постійного струму. Максимальний струм 250 А, максимальна напруга 58 В.
Застосування
Запобіжник MEGA-fuse 250A/58V використовується в ланцюгах постійного струму для захисту пристроїв, що працюють на 48 В. Цей запобіжник є важливим елементом систем безпеки, запобігаючи пошкодженню обладнання в разі виникнення несправностей в електричній мережі.
Плавкий запобіжник встановлюється безпосередньо в лінії живлення перед електричним приладом. У разі перевищення допустимого рівня струму протягом певного проміжку часу, його струмопровідна вставка розплавляється, тим самим розриваючи електричне коло. Це ефективно зупиняє подальше проходження струму та захищає обладнання від пошкоджень.
Ключові властивості та можливості
* Максимальний струм 250 А, максимальна напруга 58 В.
* Падіння напруги 80 мВ.
* Опір у холодному стані 0.2 мОм.
* Розміри: 68.8 / 19 мм.
* Підходить для використання в різних енергетичних системах, які працюють з напругою 48 В.