PoE-комутатор 10-портовий E-LINK LNK-IMC010GP з 8 портами PoE
| Бренд | E-LINK |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Потужність | 240 Вт |
| Кількість портів | 10 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Розпіновка контактів PoE | 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Пропускна здатність | 10 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Тип комутатора | Некерований |
| Живлення | 48-57 В |
| Клас захисту | IP40 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 95 / 88 / 46 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару PoE-комутатор 10-портовий E-LINK LNK-IMC010GP з 8 портами PoE
PoE-комутатор 10-портовий E-LINK LNK-IMC10GP – це промисловий некерований комутатор з 8 гігабітними портами PoE та 2 додатковими гігабітними портами, які підтримують передачу живлення та даних по одному кабелю. Працює від джерела живлення 48-57 В та має надійний алюмінієвий корпус, стійкий до вібрацій і екстремальних температур.
Застосування
PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Стійкість до перепаду температур дозволяє використовувати промисловий комутатор від E-LINK навіть у суворих умовах навколишнього середовища.
Ключові властивості та можливості
* 8 PoE-порти 10/100/1000BASE-T RJ45 (IEEE 802.3at) та 2-Port 10/100/1000T Ethernet Switch.
* Загальна потужність складає –