Розумний вимикач світла на 3 канали ZigBee Akubela SM-3G Gold
| Бренд | Akubela |
| Тип пристрою | Розумний вимикач |
| Максимальна потужність навантаження | 0.3 кВт (LED) / 0.6 кВт (резистивне) на 1 канал |
| Максимальний струм навантаження | 10 А на 1 канал |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Номінальна напруга | AC 100-250 В |
| Стандарт бездротового зв’язку | ZigBee 3.0 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Потужність споживання | 0.2 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик,Скло |
| Колір | Золотий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 86 / 86 / 35 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Розумний вимикач світла на 3 канали ZigBee Akubela SM-3G Gold
Розумний триканальний вимикач світла Akubela SM-3G Gold з підтримкою протоколу ZigBee 3.0. Підтримується керування через мобільний застосунок BelaHome або в разі підключення – з центральної панелі керування розумним будинком Akubela HyPanel, голосове керування, а також ручне за допомогою кнопок. Максимальне навантаження на 1 канал складає до 300 Вт (LED) або 600 Вт (резистивне).
Застосування
Розумний вимикач світла Akubela використовується для автоматизованого або ручного керування освітленням у квартирах, приватних будинках, готелях, офісах та інших приміщеннях. Підтримка роботи в складі системи «розумний дім» через ZigBee дозволяє реалізувати сценарії автоматизації з мінімальними зусиллями з боку користувача.
Завдяки асортименту кольорів, широкому діапазону робочої напруги та стандартному європейському формату пристрій легко інтегрується в інтер’єр та електромережу житлових і комерційних приміщень.
Ключові властивості
* Три незалежні канали для керування освітленням.
* Підтримка ZigBee 3.0 з робочою частотою 2.4 ГГц — бездротове з’єднання для різних сценаріїв інтеграції.
* Можливість керування через застосунок BelaHome або через настінну сенсорну панель HyPanel – центральний контролер системи розумного будинку.
* Підтримує голосове керування через популярні голосові асистенти, а також ручне керування за допомогою кнопок.
* Максимальне навантаження — до 300 Вт (LED) або 600 Вт (резистивне) на канал.
* Реле на 10 А для кожного каналу.
* Номінальна напруга 100-250 В змінного струму, 50/60 Гц; споживання 0.2 Вт.
* Мінімальний ресурс роботи понад 120000 циклів.
* Рекомендований переріз кабелю для підключення 1-4 мм².
* Високоякісне скло AG (антиблікове) з матовою поверхнею забезпечує приємні тактильні відчуття та стійкість до відбитків пальців.
* Ступінь захисту IP20.
* Габарити пристрою: 86 / 86 / 35 мм.