Бездротова централь Granat GT Panel з 4G та WiFi
| Бренд | Granat |
| Тип пристрою | Охоронна централь |
| Робоча частота | 868,0 - 872,0 МГц |
| Кількість зон / груп | 32 |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 4G,WiFi |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість бездротових пристроїв | 128 |
| Протоколи | Phoenix HD, SIA (DC-09), SurGard (Contact ID) |
| Дальність передачі | 2000 м |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Живлення | DC 12 В, Акумуляторна батарея 3.7 В, 2600 мА·год *2 |
| Струм споживання | 70 мА |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP41 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 144 / 144 / 32 мм |
| Вага | 370 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Бездротова централь Granat GT Panel з 4G та WiFi
Бездротова централь Granat GT Panel працює з ПЦС через GSM / WCDMA / LTE або Wi-Fi з використанням захищених протоколів передавання даних. Призначена для управління охоронною системою, контролю стану шлейфів сигналізації, роботи з бездротовими пристроями та передавання тривожних сповіщень на пульт централізованого спостереження.
Застосування
Централь встановлюється для організації бездротової охоронної системи на об'єктах різного типу. Забезпечує керування підключеними пристроями, контроль груп охорони та передавання тривог на ПЦС, зокрема через Orlan, TCP SurGard або SIA DC-09. Може працювати автономно завдяки вбудованому контролеру заряджання та резервному живленню від акумуляторів.
Ключові властивості та можливості
* Надсилає тривожні сповіщення на пульт централізованого спостереження через канали зв'язку: Wi-Fi, 4G / GSM / WCDMA – 2 сім-карти.
* Бездротове з'єднання із частотним діапазоном 868-872 МГц, дальність до 2000 м (на відкритому просторі).
* Підтримує до 32 охоронних груп і до 256 користувачів системи.
* Підключення до 128 бездротових пристроїв через вбудований радіоприймач.
* Сумісна з ПЦС Орлан і іншими, що підтримують TCP SurGard або SIA DC-09.
* Підтримує прив’язку до конкретного ПЦС для захисту від підміни та небажаного підключення.
* Забезпечує блокування передавання даних за командою ПЦС у разі потреби обмеження потоку повідомлень.
* Керування та моніторинг через мобільний застосунок Phoenix-MK («Мобільна клавіатура») – можливість дистанційно контролювати стан системи та отримувати сповіщення.
* Оснащена вбудованим контролером заряджання та резервним живленням від 2 акумуляторів 18650 (3.7 В / 2600 мА·год).
* Можливість живлення від повербанка через роз'єм USB Type-C, час автономної роботи до 10 діб.
* Максимальний час визначення несправностей – 300 секунд, затримка повідомлення про проблеми з живленням – 60 секунд.
* Енергонезалежна памʼять на 512 подій дозволяє зберігати історію системи без втрат.
* Клас безпеки Grade 2, клас захисту корпусу IP41.
* Габарити: 144 / 144 / 32 мм, вага 370 г.