WiFi маршрутизатор Cudy WR300S
| Бренд | Cudy |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Підтримка VPN | L2TP,PPTP,WireGuard |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Швидкість Wi-Fi | 150-449 Мбіт/с |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n) |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Тип антени | Зовнішні |
| Режими роботи | Mesh сателіт,WISP,Клієнт,Маршрутизатор,Розширювач,Точка доступу |
| Кількість портів | 5 |
| Оперативна пам'ять | 64 Мб |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Процесор | 580 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | LAN 10/100Mbps x 4, WAN 10/100Mbps x 1 |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Застосування | Для дому,Для квартири,Для офісу |
| Живлення | DC 5 В / 1 А |
| Особливості | DDNS,DNS,Mesh,VPN,Батьківський контроль,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 220 / 135 / 30 мм |
| Вага | 249.8 г |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару WiFi маршрутизатор Cudy WR300S
WiFi маршрутизатор Cudy WR300S з підтримкою Mesh в якості додаткового вузла системи. Швидкість передачі 300 Мбіт/с, частота 2.4 ГГц, стандарт IEEE 802.11b/g/n, 5 портів Fast Ethernet 10/100Mbps (1x WAN, 4x LAN), 4 зовнішні антени. Площа покриття 90 м², рекомендована кільксть пристроїв для підключення – 30. Максимальна ширина каналу Wi-Fi 40 МГц. Живлення DC 5 В/1 А, блок живлення у комплекті.
Застосування
WiFi-маршрутизатор – це мережевий пристрій, який використовується для направлення пакетів даних між комп'ютерами в мережі та мережами в принципі. Він також визначає та привласнює унікальну IP-адресу під'єднаним пристроям, забезпечує їхній захист і також може виконувати функцію бездротової точки доступу.
Ключові властивості
* Швидкість бездротової передачі становить 300 Мбіт/с, бездротовий стандарт Wi-Fi 4 (IEEE 802.11b/g/n), частота 2.4 ГГц.
* Максимальна ширина каналу Wi-Fi 40 МГц.
* Покриття: 90 м², рекомендована кількість клієнтів 30.
* Інтерфейси: 1x 10/100 Mbps WAN-порт, 4x 10/100 Mbps LAN-порти.
* Одноядерний процесор 580 МГц, MIPS24KEC. 8 МБ флеш-пам'яті + 64 МБ оперативної пам'яті.
* Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет / Client / додатковий вузол Mesh.
* Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Для цієї функції потрібен WiFi-маршрутизатор Cudy / Mesh-маршрутизатор / VPN-маршрутизатор / точка доступу в якості шлюзу – головного пристрою системи – з прошивкою версії 15.28 чи вище. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі. Mesh-системи надають більш високу швидкість передачі та надійне з’єднання всіх пристроїв, підключених до мережі.
* Чотири зовнішніх антени з MU-MIMO. Технології MU-MIMO та OFDMA в парі знижують час очікування кожного вашого пристрою і загальну затримку мережі, що дозволить уникнути підвищених затримок в онлайн-іграх та зменшити вплив суміжних користувачів вашої мережі (ТВ, смартфони) на з’єднання.
* Динамічний DNS. Призначивши власне доменне ім'я IP-адресі домашнього маршрутизатора, функція DDNS буде автоматично оновлюватися при зміні домашньої IP-адреси.
* CustomDNS – дозволяє задати примусове використання сервером імен (наприклад, Google, CloudFlare) навіть для пристроїв, в яких немає можливості їх міняти (таких як телевізори), що покращить швидкість завантаження сайтів і дозволить обійти обмеження від провайдера.