Арочний металодетектор Trinix TRX-700AMD, 33 зони детекції, ширина проходу 1м
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Металодетектор арочний |
| Дисплей | LCD |
| Діагональ екрану | 7" |
| Робоча частота | 7-9 кГц |
| Зони виявлення | 33 |
| Лічильник проходів та подій | Так |
| Рівні чутливості | 1000 |
| Кількість робочих частот | 5 діапазонів |
| Ширина проходу | 1 м |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Особливості | Індикація зони виявлення |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Так |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP53 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Розміри зовнішні | 2225 / 1120 / 580 мм |
| Розміри проходу | 2025 / 1000 / 505 мм |
| Вага | 49 |
| Вага брутто | 57 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Арочний металодетектор Trinix TRX-700AMD, 33 зони детекції, ширина проходу 1м
Арочний металодетектор Trinix TRX-700AMD з 33 зонами детекції та 1000 рівнями чутливості, 7-дюймовий сенсорний LCD-екран, максимальна пропускна спроможність 40 осіб на хвилину, світлодіодна та звукова індикація, лічильник проходів і тривог, захист паролем зміни параметрів. Ширина проходу 1 м.
Застосування
Арочний металодектор дозволяє виявити металеві предмети, які намагаються приховано пронести у контрольовану зону. Підходить для оперативного контролю безпеки, де потрібне ефективне керування потоками людей, наприклад, в аеропортах, на залізничних вокзалах, метро, митницях, банках, лікарнях, школах, громадських місцях, супермаркетах, клубах, підприємствах та установах.
Ключові властивості
* Арочний металодетектор має 33 зони виявлення.
* Для кожної зони можна налаштувати 1000 рівнів чутливості.
* Збільшена до 1 метра ширина проходу гарантує безперешкодний та комфортний рух для всіх відвідувачів, відповідаючи сучасним вимогам інклюзивності та доступності.
* Автоматичний підрахунок проходів і тривог.
* 7-дюймовий кольоровий сенсорний LCD-екран для відображення роботи пристроя і налаштувань.
* Частота: 5 діапазонів, можливість вибору різних частот, щоб уникнути перешкоди у разі роботи декількох пристроїв поряд.
* Синхронна світлова та звукова індикація тривог. Світлодіоди на панелях з обох боків точно вказують місце виявлення металевого предмету.
* Світловий індикатор для попередження про можливість проходу «Дозволено/Стоп»: зелене світло – можна йти, червоне – стоп.
* Захист паролем для зміни налаштувань, лише авторизовані особи можуть змінювати параметри.
* Максимальна швидкість проходу становить 40 осіб за хвилину.
* Точне виявлення всіх металевих предметів (що магнітяться), таких як зброя, ножі, телефони, ключі та інші приховані загрози.
* Ультрависока чутливість: здатність виявляти об’єкти розміром з монету (діаметром 22.25 мм), незалежно від їх розташування зліва, посередині або справа.
* Металодетектор нешкідливий для людського організму.
* Проста збірка та обслуговування.
* Габаритні розміри: зовнішні 2225 / 1120 / 580 мм, проходу 2025 / 1000 / 505 мм, вага нетто 49 кг, брутто 57 кг.