Комплект резервного живлення 4.2kW 4.8kWh: гібридний інвертор Sako SUNON V 4.5KVA/4200W/24V + 2 акумуляторні батареї Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL
| Бренд | Sako |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 4.5 кВА/4.2 кВт |
| Максимальна потужність | 8.4 кВА |
| MPPT-контролер | Так |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| ККД | 93 % |
| Режим підмішування | Так |
| Струм заряду | 120 А |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Тип акумулятора | GEL |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Ємність акумулятора | 200 Ah (2 шт.) |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 60 кг, 9.6 кг |
| Розміри | 240 / 522 / 219 мм, 583 / 380 / 214 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект резервного живлення 4.2kW 4.8kWh: гібридний інвертор Sako SUNON V 4.5KVA/4200W/24V + 2 акумуляторні батареї Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL
Комплект резервного живлення 4.2kW 4.8kWh: гібридний інвертор Sako SUNON V 4.5KVA/4200W/24V + 2 акумуляторні батареї 12В 200А·год Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL – це рішення, призначене для житлових та комерційних об'єктів, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Воно забезпечує безперервне живлення основних побутових приладів та електрообладнання.
До комплекту входять:
* Інвертор гібридний Sako SUNON V 4.5KVA/4200W/24V+120A MPPT.
* Акумуляторна батарея гелева 12В 200А·год Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL – 2 шт.
* Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12В акумуляторних батарей.
* Перемичка M8 довжиною 30 см для з’єднання акумуляторних батарей.
Застосування
Комплект резервного живлення відмінно підходить для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 24 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо. Акумуляторна батарея дає змогу накопичувати енергію, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Інвертор Sako SUNON V 4.5KVA/4200W/24V+120A MPPT
Гібридний однофазний інвертор Sako SUNON V 4.5KVA/4200W/24V+120A MPPT з максимальною потужністю 4.2 кВА/4.2 кВт (максимальна короткочасна потужність 8.4 кВА), вбудований MPPT-контролер та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 60-450 В. Максимальний струм заряду 120 А. Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion. Вихідна напруга 230 В ±5%. Інтерфейси RS485, CAN, RS232, USB, сухі контакти, вбудований локальний WiFi – лише для віддаленого моніторингу з мобільного застосунку. Можливість працювати без підключення акумуляторних батарей. Сенсорний LCD-дисплей. Може підключатися до генератора.
Ключові властивості та можливості
* Максимальна потужність інвертора становить 4.5 кВА/4.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 8.4 кВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В ±5%, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 93 %.
* Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
* Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion – АКБ слід придбати окремо.