Опис товару
Кронштейн для купольних камер Dahua PFB205W-E
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HAC-D1A21/41/51, HAC-HDW1200 / 1209 / 1231 / 1500 / 1800 / 1801 / 1809 / 2241 / 2249 / 2501 / 2509 / 2802TLM, HAC-HDW1200/1209/1500/1509/1809/2501TQ, HAC-HDW1200/1209/1500CLQ, HAC-HDW1200/1231/1500/2241/2501/2802TMQ, HAC-HDW1200/1231/1500TRQ, HAC-HDW1800M, HAC-HDW1800TL, HAC-HDW2501/2241/1500/1231/1200TLMQ, HAC-ME1200/1500/1800EQ, HAC-ME1239/1509/1809H, HAC-T2A21/51, IPC-D1B20-L, IPC-D1B40/20, IPC-HDBW2231 / 2241 / 2249 / 2431 / 2501 / 3241 / 3441 / 3541 / 2249 / 2501F, IPC-HDW1230/1239/1330/1430/1431/1439T1, IPC-HDW1230/1330/1431S, IPC-HDW1230/1430/2249/2449/2549/2649/2849(D)T, IPC-HDW1230/431 /2249/441/549/649/849 /3241/441/541/841 /4241/441/541 /5241/441/442/541/841T-ZS, IPC-HDW1239/1439V-A-IL, IPC-HDW2241 / 2441 / 2541 / 2649 / 2841 / 3249 / 3449 / 3549 / 5241 / 5442 / 5541 / 5842TM-(A)S, IPC-HDW3449/3549/3649/3849/5449/5649/5849H, IPC-HDW5449/5649/5849-ASTE-PV, IPC-HDW5449/5649/5849-ZE-PV , IPC-HDW5831R-ZE , IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE, IPC/HAC-HDW1200 / 1231 / 1239 / 1500 / 1509 / 1801 / 2230 / 2241 / 2441 / 2501 / 2541 / 2802 / 2841 , PDW3849-A180-AS-PV, T2A/T4A, TPC-DF1241 |
| Навантаження | 2 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 161.6 / 125.6 / 76 мм |
| Вага | 490 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


