вверхвниз

IP PTZ-відеокамера 8MP Dahua DH-SD4E825GB-HNR-A-PV1 f=5-125mm, ІЧ+LED 99-00016841
- Готово до відправки
- Код: 99-00016841
34 830 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP PTZ-відеокамера 8Mp Dahua DH-SD4E825GB-HNR-A-PV1 f=5-125mm, ІЧ+LED
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -15°-90° |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Кути огляду | Г: 53.1°-3.4°; В: 30.4°-1.9°; Д: 59.3°-3.9° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 5-125 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м – ІЧ,50 м – LED |
| Цифровий зум | 16x |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Сумісність | CGI, ONVIF, P2P, SDK |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей,Розумне виявлення руху (SMD) |
| Оптичний зум | 25x |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 270 / Ø 160 мм |
| Вага | 2.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 830 ₴


