Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100А*год LiTime LiFePO4 LT24V100
| Бренд | LiTime |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Вихідна напруга | 25.6 В |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Напруга завершення заряду | 28.8 В |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Тип клем | M8 |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Застосування | Інвертори,Джерела безперебійного живлення,Для дачі,Для квартири,Для офісу,Для сонячних панелей |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Робоча температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -10 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 532 / 207 / 215 мм |
| Вага | 20.68 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100А*год LiTime LiFePO4 LT24V100
Акумуляторна батарея LiTime LiFePO4 LT24V100 ємністю 100 А·год, з вихідною напругою 25.6 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Підтримується паралельне підключення до 4 акумуляторних батарей та послідовне до 2 батарей.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 25.6В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
* набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
* вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
* швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
* стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
* здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
* без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
* мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Ключові властивості LiTime LiFePO4 LT24V100
* Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
* Вихідна напруга: 25.6 В.
* Ємність: 100 А·год.
* Кількість циклів: > 4000.
* Максимальний струм заряду: 100 А; максимальний струм розряду: 100 А.
* Тип клем: M8.
* Розміри: 532 / 207 / 215 мм.
* Вага: 20.68 кг.