Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 5 Mesh-маршрутизатор Cudy WR1300 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
| Бренд | Cudy,SKE |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac) |
| Швидкість Wi-Fi | 750-1199 Мбіт/с |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц, 867 Мбіт/с – 5 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Режими роботи | WISP,Маршрутизатор,Розширювач,Точка доступу |
| Підтримка VPN | IPSec,L2TP,OpenVPN,PPTP,WireGuard,ZeroTier |
| Особливості | Beamforming,DDNS,DNS,Mesh |
| Застосування | Ігровий,Для дому,Для офісу |
| Вихідна напруга | 12 В,15 В,24 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Інтерфейси | DC x 3, LAN 10/100/1000Mbps x 4, PoE x 1, USB x 1, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 204.8 / 137.5 / 38.3 мм, 455 / 447 / 200 мм, 520 / 470 / 141.5 мм |
| Вага | 380 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 5 Mesh-маршрутизатор Cudy WR1300 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
Комплект безперебійного зв’язку: роутер Cudy WR1300 + Mini UPS SKE POE-432N забезпечує стабільний доступ до інтернету у квартирах та офісах під час вимкнень електроенергії. Поєднання роутера Cudy та міні-ДБЖ SKE гарантує безперервну роботу мережевого обладнання в автономному режимі.
До комплекту входять:
* WiFi 5 Mesh-маршрутизатор Cudy WR1300 дводіапазонний гігабітний AC1200.
* Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah.
Застосування
Роутер створює швидку Wi-Fi мережу для підключення гаджетів, а мініДБЖ забезпечує одночасне живлення самого маршрутизатора та оптичного термінала (ONU). Система миттєво переходить на акумулятор, що дозволяє залишатися онлайн без розривів з’єднання та перезавантажень обладнання.
Роутер Cudy WR1300
Гігабітний дводіапазонний WiFi 5 Mesh-маршрутизатор Cudy WR1300. Швидкість передачі 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11ac/a/b/g/n, 5 гігабітних портів Ethernet, 4 зовнішні антени 5dBi. Доступна ширина каналу: 20/40/80 МГц.
Ключові властивості
* Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-роутерів чи точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі. Mesh-системи надають більш високу швидкість передачі та надійне з’єднання всіх пристроїв, підключених до мережі. Пристрій, що використовується для створення Mesh-системи, являє собою WiFi-роутер із ретранслятором, з яким дані обмінюються через виділений канал, не займаючи основний WiFi-канал, до якого підключені девайси.
* Швидкість бездротової передачі становить 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11/ac/n/a 5 ГГц і IEEE 802.11/n/b/g 2.4 ГГц.
* Інтерфейси: 1x 10/100/1000 Мбіт/с WAN-порт, 4x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт.