вверхвниз

Комплект безперебійного зв'язку: WiFi 6 маршрутизатор Cudy WR1500 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion
- Немає в наявності
- Код: 73-00534-42-00241
1 417,20 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 6 маршрутизатор Cudy WR1500 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
| Бренд | Cudy,SKE |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac),WiFi 6 (802.11ax) |
| Швидкість Wi-Fi | 750-1199 Мбіт/с |
| Кількість портів | 4 |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 1201 Мбіт/с – 5 ГГц, 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Режими роботи | Маршрутизатор,Точка доступу |
| Підтримка VPN | IPSec,L2TP,OpenVPN,PPTP,WireGuard |
| Особливості | Beamforming,DDNS,DNS |
| Застосування | Для дому,Для офісу |
| Вихідна напруга | 12 В,15 В,24 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Інтерфейси | DC x 3, LAN 10/100/1000Mbps x 3, PoE x 1, USB x 1, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 200 / 117 / 35 мм, 204.8 / 137.5 / 38.3 мм, 455 / 447 / 200 мм, 520 / 470 / 141.5 мм |
| Вага | 380 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417,20 ₴



