Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 6 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3000 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
| Бренд | Cudy,SKE |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac),WiFi 6 (802.11ax) |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
| Кількість портів | 4 |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2402 Мбіт/с – 5 ГГц, 574 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Режими роботи | Mesh,WISP,Маршрутизатор,Розширювач,Точка доступу |
| Підтримка VPN | L2TP,OpenVPN,PPTP,WireGuard,ZeroTier |
| Особливості | Beamforming,DDNS,DNS,Mesh |
| Застосування | Ігровий,Для дому,Для офісу |
| Вихідна напруга | 12 В,15 В,24 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Інтерфейси | DC x 3, LAN 10/100/1000Mbps x 3, PoE x 1, USB x 1, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 200 / 117 / 35 мм, 204.8 / 137.5 / 38.3 мм, 455 / 447 / 200 мм, 520 / 470 / 141.5 мм |
| Вага | 380 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 6 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3000 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
Комплект безперебійного зв’язку: роутер Cudy WR3000 + Mini UPS SKE POE-432N забезпечує стабільний доступ до інтернету у квартирах та офісах під час вимкнень електроенергії. Поєднання роутера Cudy та міні-ДБЖ SKE гарантує безперервну роботу мережевого обладнання в автономному режимі.
До комплекту входять:
* WiFi 6 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3000 дводіапазонний гігабітний AX3000.
* Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah.
Застосування
Роутер створює швидку Wi-Fi мережу для підключення гаджетів, а мініДБЖ забезпечує одночасне живлення самого маршрутизатора та оптичного термінала (ONU). Система миттєво переходить на акумулятор, що дозволяє залишатися онлайн без розривів з’єднання та перезавантажень обладнання.
Роутер Cudy WR3000
Гігабітний дводіапазонний WiFi 6 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3000. Швидкість передачі 2402 Мбіт/с на 5 ГГц + 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11ax/ac/a/b/g/n, 4 гігабітні порти Ethernet, 4 зовнішні антени 5dBi. Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
Ключові властивості
* Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-роутерів чи точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі. Mesh-системи надають більш високу швидкість передачі та надійне з’єднання всіх пристроїв, підключених до мережі. Пристрій, що використовується для створення Mesh-системи, являє собою WiFi-роутер із ретранслятором, з яким дані обмінюються через виділений канал, не займаючи основний WiFi-канал, до якого підключені девайси.
* Швидкість бездротової передачі становить 2402 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 574 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 ГГц і IEEE 802.11n/b/g 2.4 ГГц.
* Інтерфейси: 1x 10/100/1000 Мбіт/с WAN-порт, 3x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт. Гігабітні порти значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
* Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
* Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет.
* Потужний двоядерний процесор забезпечує плавну передачу потокового відео у форматі 4K UHD на смарт-телевізори, мобільні пристрої та ігрові консолі без буферизації.
* Динамічний DNS. Призначивши власне доменне ім'я IP-адресі домашнього маршрутизатора, функція DDNS буде автоматично оновлюватися при зміні домашньої IP-адреси.