Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3600H + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
| Бренд | Cudy,SKE |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac),WiFi 6 (802.11ax),WiFi 7 (802.11be) |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2880 Мбіт/с – 5 ГГц, 688 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Режими роботи | Mesh,WISP,Маршрутизатор,Розширювач,Точка доступу |
| Підтримка VPN | L2TP,OpenVPN,PPTP,WireGuard,ZeroTier |
| Особливості | Beamforming,DDNS,DNS,MLO,Mesh |
| Застосування | Ігровий,Для дому,Для офісу |
| Вихідна напруга | 12 В,15 В,24 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Інтерфейси | DC x 3, LAN 10/100/1000Mbps x 4, PoE x 1, USB x 1, WAN 2.5Gbps x 1 |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 183.3 / 109 / 38 мм, 204.8 / 137.5 / 38.3 мм, 455 / 447 / 200 мм, 520 / 470 / 141.5 мм |
| Вага | 332 г, 380 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3600H + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
Комплект безперебійного зв’язку: роутер Cudy WR3600H + Mini UPS SKE POE-432N забезпечує стабільний доступ до інтернету у квартирах та офісах під час вимкнень електроенергії. Поєднання роутера Cudy та міні-ДБЖ SKE гарантує безперервну роботу мережевого обладнання в автономному режимі.
До комплекту входять:
* WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3600H 2.5G дводіапазонний BE3600.
* Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah.
Застосування
Роутер створює швидку Wi-Fi мережу для підключення гаджетів, а мініДБЖ забезпечує одночасне живлення самого маршрутизатора та оптичного термінала (ONU). Система миттєво переходить на акумулятор, що дозволяє залишатися онлайн без розривів з’єднання та перезавантажень обладнання.
Роутер Cudy WR3600H
Дводіапазонний WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3600H. Швидкість передачі 2880 Мбіт/с на 5 ГГц + 688 Мбіт/с на 2.4 ГГц, 4 гігабітні порти Ethernet та 1 на 2.5G, 4 зовнішні антени 5.5dBi 5 ГГц та 5.4dBi 2.4 ГГц. Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
Ключові властивості
* Швидкість бездротової передачі становить 2880 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 688 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц.
* Інтерфейси: 1x 2.5 Гбіт/с WAN-порт, 4x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт. Гігабітні порти значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
* Функція MLO (Multi-Link Operation) – технологія WiFi 7, яка забезпечує одночасну роботу на частотах 2.4 ГГц і 5 ГГц, створюючи третю, об'єднану мережу для стабільного та швидкого з'єднання. До неї можуть підключатися пристрої з WiFi 7 і нижчих версій.
* Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
* Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет.
* Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-роутерів чи точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі. Mesh-системи надають більш високу швидкість передачі та надійне з’єднання всіх пристроїв, підключених до мережі.