Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR6500H + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
| Бренд | Cudy,SKE |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac),WiFi 6 (802.11ax),WiFi 7 (802.11be) |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 5765 Мбіт/с – 5 ГГц, 688 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Антена | 6 зовнішніх всеспрямованих |
| Режими роботи | Mesh,WISP,Маршрутизатор,Розширювач,Точка доступу |
| Підтримка VPN | IPSec,L2TP,OpenVPN,PPTP,WireGuard,ZeroTier |
| Особливості | Beamforming,DDNS,DNS,MLO,Mesh |
| Застосування | Ігровий,Для дому,Для офісу |
| Вихідна напруга | 12 В,15 В,24 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Інтерфейси | DC x 3, LAN 10/100/1000Mbps x 4, PoE x 1, USB x 1, WAN 2.5Gbps x 1 |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 204.8 / 137.5 / 38.3 мм, 253 / 152.5 / 48.2 мм, 455 / 447 / 200 мм, 520 / 470 / 141.5 мм |
| Вага | 380 г, 580 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR6500H + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
Комплект безперебійного зв’язку: роутер Cudy WR6500H + Mini UPS SKE POE-432N забезпечує стабільний доступ до інтернету у квартирах та офісах під час вимкнень електроенергії. Поєднання роутера Cudy та міні-ДБЖ SKE гарантує безперервну роботу мережевого обладнання в автономному режимі.
До комплекту входять:
* WiFi 7 Mesh-маршрутизатор 2.5G Cudy WR6500H дводіапазонний BE6500.
* Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah.
Застосування
Роутер створює швидку Wi-Fi мережу для підключення гаджетів, а мініДБЖ забезпечує одночасне живлення самого маршрутизатора та оптичного термінала (ONU). Система миттєво переходить на акумулятор, що дозволяє залишатися онлайн без розривів з’єднання та перезавантажень обладнання.
Роутер Cudy WR6500H
Дводіапазонний гігабітний WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR6500H. Швидкість передачі 5765 Мбіт/с на частоті 5 ГГц + 688 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11be/ax/ac/a/b/g/n, 2.5G порт WAN, 4x 10/100/1000Mbits порти LAN, 6 зовнішніх антен з підсиленням 5.27dBi (5 ГГц) / 5.19dBi (2.4 ГГц). Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
Ключові властивості
* Швидкість бездротової передачі становить 5765 Мбіт/с на частоті 5 ГГц, 688 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11be/ax/ac/n 5 ГГц і IEEE 802.11be/ax/n/b/g 2.4 ГГц.
* Технологія MLO (Multi-Link Operation) дозволяє підключати пристрої до двох WiFi частот одночасно, забезпечуючу загальну швидкість передачі до 6.5 Гбіт/с.
* До роутера можна максимально підключити 200 пристроїв. Зона покриття становить 140 м².
* Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
* Потужний чотириядерний процесор 2GHz ARM Cortex-A7 забезпечує плавну передачу потокового відео у форматі 4K UHD на смарт-телевізори, мобільні пристрої та ігрові консолі без буферизації. Оперативна память (RAM) становить 512MB, флеш (ROM) 128MB.
* Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / Mesh / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет.
* Інтерфейси: 1x 2.5G WAN-порт, 4x 10/100/1000Mbits LAN-порти. Порти зі швидкістю передачі 2.5 Гбіт/с значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
* Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-роутерів чи точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі.